100% wygranych w sprawach frankowych

100% wygranych w sprawach frankowych 1024 576 Adwokat Wrocław - Katarzyna Gabrysiak

Niejednokrotnie pisaliśmy o wygranych sprawach naszych Klientów – frankowiczów, tym razem rzucamy okiem na statystyki. Niech przemówią liczby!

Prawnicy naszej Kancelarii Adwokackiej dzięki swojemu zaangażowaniu mogą pochwalić się stuprocentową skutecznością w sprawach frankowych! 

Niebywale cieszy nas, że Klienci z całego kraju powierzają nam tak istotne dla nich sprawy jak te dotyczące kredytów hipotecznych. Doceniamy ich zadowolenie oraz to, jak sądy z całej Polski przychylają się do wniosków zawartych
w naszych pozwach zasądzając zwrot wpłaconych przez Klientów do banku pieniędzy. Nasza kancelaria wygrała 100% prowadzonych spraw frankowych. Łącznie  kredytobiorcy powierzyli nam kredyty na przeszło30 milionów złotych!

W tym miejscu zaznaczamy, że eksperci z naszej Kancelarii nie posiadają przepisu na wygraną tylko z określonym bankiem.

Obsługujemy umowy kredytów frankowych zawieranych z różnymi bankami i posiadamy wiedzę dotyczącą wadliwości wszystkich typów umów kredytów frankowych, co potwierdzają wyroki sądów – wygraliśmy wszystkie sprawy związane
z kredytami frankowymi!

Jeśli masz kredyt we frankach szwajcarskich lub Euro jesteśmy w stanie Ci pomóc. Mamy wieloletnie doświadczenie w wygrywaniu sporów sądowych
z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Kancelaria Adwokacka Katarzyna Gabrysiak prowadzi z sukcesami sprawy z zakresu prawa bankowego od 2005 roku.

Masz z Twoim bankiem? Umów się na bezpłatną konsultację – przeanalizujemy Twoją sytuację i pomożemy odzyskać wpłacone pieniądze!