Łukasz Rafalski

Łukasz Rafalski 865 1024 Adwokat Wrocław - Katarzyna Gabrysiak
Łukasz Rafalski

Jestem doświadczonym prawnikiem specjalizującym się w prawie upadłościowym. Swoją wiedzę w tym zakresie zdobywałem między innymi pod skrzydłami wykwalifikowanego syndyka, który zaszczepił we mnie chęć rozwoju w tym kierunku. W najbliższym czasie zamierzam podejść do egzaminu na doradcę restrukturyzacyjnego, by jeszcze bardziej móc poszerzyć swój warsztat pracy. Pasja do rozwiązywania skomplikowanych spraw finansowym, z którymi borykają się moi klienci sprawia, że codziennie mam możliwość podejmowania wyzwań związanych z tym obszarem prawa.

Ukończyłem Uniwersytet Wrocławski na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii oraz na studia podyplomowe z prawa karnego gospodarczego i karnego skarbowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie jestem w trakcie aplikacji adwokackiej pod patronatem Pani Katarzyny Gabrysiak.

W życiu prywatnym jestem ojcem dwóch córek, właścicielem maine coona o imieniu Szatan i pasącego border collie imieniem Ciri. Pasjonuje mnie dobra fantastyka, sztuki walki i historia. Jestem wielbiciel Aleksandra Wielkiego.

Skontaktuj się z nami!