Adwokat Wrocław

O mnie

Radca Prawny, Adwokat Wrocław

Katarzyna Gabrysiak – adwokat, świadcząca również do września 2015 r. pomoc prawną jako radca prawny. Jako radca prawny obsługiwała liczne podmioty gospodarcze m. in. jednostkę budżetową Gminy Wrocław i Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu. Właściciel Kancelarii ATHENA we Wrocławiu. Specjalizuje się w szczególności w szeroko rozumianym prawie gospodarczym, rzeczowym i prawie odszkodowań (więcej informacji na stronach Oferta oraz Kredyty Frankowe). Doświadczenie zdobywała poprzez wieloletnią praktykę procesową przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym, a także sądami administracyjnymi. Na co dzień prowadzi bieżące doradztwo Klientom Kancelarii. Współuczestniczy przy negocjacjach, zawieraniu umów i ugód oraz zastępuje Klientów przed sądami w zakresie powierzonych spraw.

Adwokat Katarzyna Gabrysiak Kancelaria Adwokacka

Krawiecka 3/4, Wrocław

4,9 179 reviews

 • Avatar Magda Orłowska ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Polecam wszystkim jeszcze niezdecydowanym powierzenie prowadzenia sprawy kredytu frankowego Pani Mecenas Katarzynie Gabrysiak. Rzetelna, profesjonalna, doskonale zorganizowana i zdeterminowana by w imieniu klienta walczyć o uwolnienie od … More kredytu frankowego, którego wartość zamiast spadać nie zmienia lub wręcz rośnie!!! Po latach zastanawiania się czy warto, czy nie warto, zdecydowaliśmy się oddać naszą sprawę Pani Mecenas. I co? I wygraliśmy!!! Umowa kredytowa z Millenium Bank jest NIEWAŻNA!!!
  Pełen profesjonalizm od początku do końca, doskonałe przygotowanie sprawy i wszystko dopięte na ostatni guzik. Przejrzyste warunki świadczenia usług oraz brak dodatkowych, ukrytych kosztów. Podkreślam jeszcze raz ten ogromny sukces i bardzo krótki czas od momentu pierwszego kontaktu z Panią Mecenas do wygranej w drugiej instancji, to przede wszystkim sukces, który należy przypisać Pani Mecenas Katarzynie Gabrysiak i jej wspaniałemu zespołowi.
  Dziękuję i w 100% polecam wszystkim Frankiewiczom.
  Serdecznie dziękuję i jeszcze raz polecam!
 • Avatar Wojciech Ślęzak ★★★★★ 4 miesiące temu
  Pani Katarzyna to człowiek-instytucja, szalenie zaangażowana i słowna. Aż miło było popatrzeć jak się przedtawiciele banku uginali pod presją jej kancelarii... Warto zaufać i powierzyć swoją sprawę, polecam !
 • Avatar Marcin Wolny ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Gorąco polecam!
  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Mecenas. Sprawa załatwiona szybko i profesjonalnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Usługa w przystępnej cenie, więc na pewno skorzystam ponownie.
 • Avatar Darek Xxx ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo kompetentna i rzeczowa współpraca z Panią Mecenas Katarzyną Gabrysiak i Jej zespołem doprowadziła do wygranej w sprawie „frankowej” przeciwko Bank Millenium.
  Pragnę wyrazić ogromne uznanie za profesjonalizm i zaangażowanie włożone
  … More przez Panią Mecenas w przygotowaniu nas do rozprawy oraz za udzielenie bezcennych i trafnych wskazówek, które przyczyniły się do wygranej.
  Na uwagę również zasługuje Miła i przyjazna atmosfera , panująca podczas naszych spotkań.
  Składamy bardzo serdeczne podziękowania i z przyjemnością rekomendujemy Kancelarię Adwokacką Katarzyny Gabrysiak we Wrocławiu.
 • Avatar Grzegorz Derek ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo polecam usługi Pani Adwokat! Profesjonalne podejście, pełne zaangażowanie i skuteczne działanie.
  W trudnej sytuacji prawnej Pani Katarzyna okazała się niezastąpionym wsparciem. Dzięki jej pomocy udało mi się osiągnąć pożądany rezultat.
  … More Zdecydowanie warto skorzystać z jej usług!
 • Avatar Tomasz Sułkowski ★★★★★ 3 miesiące temu
  Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z obsługi kancelarii pani Katarzyny, bardzo miła obsługa i rzetelność wykonywanych zadań prawnych.
 • Avatar Joanna Herba ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Współpraca z Panią Mecenas Gabrysiak to czysta przyjemność. Doradztwo na najwyższym poziomie. Polecam korzystanie z usług tej kancelarii.
 • Avatar Wojciech Brzozowski ★★★★★ 10 miesięcy temu
  Kancelaria prawna Katarzyny Gabrysiak to doskonały partner biznesowy. Doceniam ich profesjonalizm, skuteczność i szybkość działania. Gorąco polecam współpracę z tą kancelarią.
 • Avatar Patrycja Grabowska ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Zdecydowanie polecam Panią Kasię! Pełen profesjonalizm, bezproblemowy i szybki kontakt, a do tego pomimo sytuacji potrafiła zmienić moje podejście do całej sprawy.
 • Avatar Marcin Tymków ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Pani Kasia zawsze posiada indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Każdy prawny problem potrafi w jasny i przejrzysty sposób wyjaśnić dla laika. Gorąco polecam Panią Katarzynę.
 • Avatar Konrad Niklewicz ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Polecam współpracę z Panią Mecenas. Konkretna osoba, dobra obsługa i wysoka skuteczność działania. Franki, sprawy gospodarcze to nie jest dla niej żadna tajemnica. Polecam
 • Avatar Jola Kl ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Pani Katarzyna Gabrysiak szczerze i profesjonalnie udziela porad. Potrafi wczucić się w sytuację klienta i skutecznie pomóc w trudnej sytuacji. Współpraca z nią, to sama przyjemność. Polecam.
 • Avatar Paulina Kryczało ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Bardzo polecam usługi tej kancelarii. Bardzo kompetentna, duża wiedza w zakresie obowiązujacego prawa. Pani adwokat rzeczowa, ale przede wszystkim wszystko tłumaczy w przyswajalny sposób.
 • Avatar Kalina Kaminska-Sikorska ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Super kancelaria- profesjonalna obsługa. Jasne i konkretne przedstawienie sprawy. Wiem na czym stoję, otrzymałam fachowe wsparcie. Dziękuję.
 • Avatar Paweł Biedak ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Niezwykle trudno dziś znaleźć usługi na tak wysokim poziomie!
  Sprawa załatwiona w miłej atmosferze, profesjonalnie i bez zbędnego przeciągania. Dziękuję i polecam.
 • Avatar Agnieszka Sieczkowska ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Rzeczowo, bez owijania w bawełnę i na czas. Ogromna wiedza i profesjonalizm. Polecam współpracę z panią Mecenas i na pewno wrócę.
 • Avatar Claim Service Sp z o.o. ★★★★★ rok temu
  Bardzo dobra kancelaria, bardzo kompetentna, w zakresie obowiązujacego prawa w wielu dziedzinach życia, Pani adwokat.
  Bardzo polecam usługi tej ksncelarii.
 • Avatar Dariusz Krzyszton ★★★★★ rok temu
  Profesjonalnie to mało powiedziane. Pani Gabrysiak odpowiedziała na wszystkie nasze pytania i wspólnie skutecznie rozwiązaliśmy sprawy które nas do Niej zaprowadziły. Polecamy z czystym sumieniem.
 • Avatar Ewa Ł. Lubin ★★★★★ rok temu
  Pani Kasia godna polecenia !!! Profesjonalne podejście do sprawy a przy tym przemiła osoba. Każdemu zdesperowanemu frankowiczowi polecam. Sprawa na pierwszym etapie wygrana, - bardzo dziękujemy.
 • Avatar Detektyw Kot ★★★★★ rok temu
  Polecam, profesjonalne i rzetelne podejście do sprawy.
 • Avatar Rob Roj ★★★★★ rok temu
  Doświadczenie i rzeczowe podejście, ogrom praktycznej wiedzy bezcenny w rezultacie na korzyść klienta! 🙂 Właściwa komunikacja na każdym etapie, sprawność i biegłość w poruszaniu się w prawie. Poziom ceny do rezultatów zdecydowania na … More korzyść klienta. Dziękuję za dobrą współpracę i pewnie do zobaczenia ponownie 🙂
 • Avatar MAŁGORZATA Puszko ★★★★★ rok temu
  Z pełną odpowiedzialnością polecam kancelarię. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Bardzo dobry kontakt i skuteczność
 • Avatar Klaudiusz Żabiński ★★★★★ rok temu
  To jest mój drugi kontakt z Panią Katarzyną i kancelarią Athena. Rzeczowo, fachowo i ekstremalnie szybko i oczywiście z korzyścią dla mnie. Teraz stoję przed widmem rozwodu i kontakt z Panią Katarzyną to dawka silnego wsparcia i nadziei … More że jutro będzie lepsze. Już teraz dziękuję
 • Avatar Aleksandra Wądołowska ★★★★★ rok temu
  Doskonała obsługa, bardzo sprawnie i szybko a przede wszystkim merytorycznie. Miłe i profesjonalne podejście do Klienta. Gorąco polecam!
 • Avatar Agnieszka Górka ★★★★★ rok temu
  W obsłudze prawnej najważniejsze kwestie to zaufanie do osoby i jej wiedzy. Na Katarzynie Gabrysiak i jej zespole w kancelarii Athena można w pełni polegać. Bardzo wysoki poziom usług. Polecam.
 • Avatar Rafal Szklarz ★★★★★ rok temu
  Gorąco polecam! Profesjonalne podejście do klienta, wysokie kompetencje, bardzo szeroka wiedza, doświadczenie i komunikacja na najwyższym poziomie. Pani Katarzyna niezwykle miła, ciepła i empatyczna osoba. Raz jeszcze polecam
 • Avatar Beata Lewandowska ★★★★★ rok temu
  Serdecznie polecam Panią Mecenas Katarzynę Gabrysiak. Wysokie kompetencje, bardzo szeroka wiedza i doświadczenie. Od kilku lat korzystam tylko z tej kancelarii i jestem bardzo zadowolona.
 • Avatar J zK ★★★★★ rok temu
  Z całego serca mogę polecić kancelarię i Panią Katarzynę ,za zaangażowanie i sumienność.
  Ogromna wiedza i spostrzegawczość, a także chęć pogłębiania wiedzy w różnych dziedzinach.
  Osoba z paskami i haryzmą.
 • Avatar Beata Wozniaczek ★★★★★ rok temu
  Świetna kancelaria! Skuteczni i profesjonalni! Pani mecenas Katarzyna Gabrysiak to kapitalna kobieta. Miła sympatyczna z dużą wiedzą prawniczą! Polecam w każdej sprawie! Ja zaufałam jej w kwestii kredytu frankowego i nie żałuję!
 • Avatar Irmina Jakubów ★★★★★ rok temu
  Z całego serca polecam kancelarie Pani Kasi. Dla Pani Kasi i jej zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Pani Kasia jest niezywkle empatyczną i ciepłą osobą co jest dodatkowym atutem i znacznie ułatwia współpracę! Raz jeszcze polecam!
 • Avatar Jakub Jacaszek ★★★★★ rok temu
  Prawdopodobnie najlepsza kancelaria, z ktorą miałem do czynienia. Pełen profesnonalizm w prawniczym wydaniu, a Pani Mecenas Kasia... Cóż... Wulkan empatii, a niełatwy problem, z którym przyszedłem zrozumiała lepiej niż ja sam 🙂
 • Avatar Domeniq Management ★★★★★ rok temu
  Serdecznie polecam usługi doradztwa prawnego świadczone przez Panią Katarzynę. Jestem bardzo zadowolona z jej porady i profesjonalnego podejścia do sprawy. W razie potrzeby z pewnością skorzystam powtórnie.
 • Avatar Renata Staniec ★★★★★ rok temu
  Kancelaria Adwokacka Athena świadczy usługi na najwyższym poziomie.Pani Adwokat skuteczna, szybka oraz profesjonalna. Polecam szczerze i dziękuję za mądre i rozważne podejście do problemu.
 • Avatar Beta Line Zakupy ★★★★★ rok temu
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, najlepsza kancelaria 🙂 Z każdej sprawy znajdą najlepsze rozwiązanie 🙂 Serdecznie polecam 😀
 • Avatar Marcel Korycki ★★★★★ rok temu
  Polecam, obsługa bardzo profesjonalna. Kontakt z kancelarią sprawny, bez zastrzeżeń. Polecam do współpracy.
 • Avatar Dorota Bałazińska ★★★★★ rok temu
  Pełny profesjonalizm a równocześnie coraz rzadziej spotykana życzliwość i empatia. Dziekuję i polecam
 • Avatar Grupa69 Praca ★★★★★ rok temu
  Pełen profesjonalizm, świetna pomoc 🙂 Usługi na 5+ ! 🙂
 • Avatar Weronika Biernat ★★★★★ rok temu
  Serdecznie polecam usługi Pani Kasi, miło, sprawnie i konkretnie 🙂
 • Avatar Angelika Kajrys ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo profesjonalna i cierpliwa obsługa, z dużą dozą życzliwości. Polecam z całego serca
 • Avatar stanisław dzikowski ★★★★★ 2 lata temu
  Polecam do współpracy z biurami rachunkowymi. Rzeczowo i pragmatycznie.
 • Avatar Aneta Chmielarz ★★★★★ 3 lata temu
  Polecam gorąco
 • Avatar Małgorzata Liniowska - Furtak ★★★★★ 3 lata temu
  Polecam ! - sprawnie, kompleksowo i w błyskawicznym tempie.
  No i jeszcze cierpliwie wyjaśnia wszystko w zrozumiały sposób.
 • Avatar Józef Kaszowski ★★★★★ 3 lata temu
  Obsługa na najwyższym poziomie, od samego początku czuję się spokojny, że sprawa zostanie rozwiązana pomyślnie a przy okazji zostały w jasny sposób przekazane potencjalne komplikacje, które mogą wyniknąć w trakcie.
  Serdecznie polecam Panią
  … More Katarzynę!
 • Avatar Mateusz Cięglewicz ★★★★★ 3 lata temu
  Bardzo polecam Panią Kasię. Ogrom wiedzy, i życiowe podejście. Takich prawników to ze świecą szukać.
  Szybko znalazła dla mnie rozwiązanie, gdy inni drapali się po głowie i nie wiedzieli jak ugryźć temat.
  Szczerze, z pełną odpowiedzialnością
  … More polecam !
 • Avatar Danuta Fesz-Grubiak ★★★★★ 3 lata temu
  Pełen profesjonalizm, duża skuteczność podejmowanych działań,, wysoka kultura osobista p Mecenas, gorąco polecam
 • Avatar Mr.Wojtislawicz ★★★★★ 3 lata temu
  Nie ma takiego drugiego adwokata jak Pani Kasia ❤️
 • Avatar Marzena Ryba ★★★★★ 3 lata temu
  Bardzo polecam Panią Kasię! Pełen profesjonalizm. Świetna obsługa w zakresie kredytów frankowych.
 • Avatar Pan Zorro ★★★★★ 3 lata temu
  Polecam Panią Kasie, profesjonalistka w każdym calu, rzeczowa, a przede wszystkim skuteczna! Z chęcią skorzystam znowu z jej usług, ale póki co brak problemów.
 • Avatar Kamila Manikowska ★★★★★ 3 lata temu
  Pełen profesjonalizm, zaangażowanie w sprawę i miła obsługa. Serdecznie polecam
 • Avatar ARPOX ★★★★★ 3 lata temu
  Od wielu lat profesjonalnie i rzeczowo. Szeroki zakres współpracy i podejmowanych zagadnień oraz satysfakcja z osiąganych efektów to powody dla których z przekonaniem polecamy podjęcie współpracy.
 • Avatar Norbert Cieśla ★★★★★ 4 lata temu
  Pani Katarzyna bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu , potrafi szybko i bez problemu zdiagnozować zagadnienia związane ze sprawą. Spotkanie odbywa się w miłej atmosferze i ma się poczucie, że trafiło się do odpowiedniej kancelari.
 • Avatar Karol Wrochna ★★★★★ 3 lata temu
  Zdecydowanie polecam !!!
  Kompetentnie, rzeczowo i w przemiłej atmosferze 🙂
 • Avatar W. Rapala ★★★★★ 4 lata temu
  Pani Kasia nie dość, że jest bardzo profesjonalna i rzeczowa to jeszcze jest bardzo fajnym człowiekiem. Bardzo polecam ze względu na duże doświadczenie w branży i ogromną wiedzę prawniczą
 • Avatar Łukasz Białonoga ★★★★★ 4 lata temu
  Rewelacyjna obsługa i pełne wsparcie w sprawach prawnych! Polecam współprace z Kancelarią Athena.
 • Avatar Patryk Chołast ★★★★★ 4 lata temu
  Profesjonalne i rzeczowe podejście w sprawach , które dla innych kancelarii są za trudne . Polecam
 • Avatar Daniel Jaźwiński ★★★★★ 3 lata temu
  Ładna pani mecenas.
 • Avatar Marek Migdał ★★★★★ 4 lata temu
  Kancelaria bardzo profesjonalnie podchodzi do obslugi powierzonych spraw. Wreszcie Pani Mecenas przetłumaczyła mi język prawniczy na ludzki 🙂 Polecm!!!
 • Avatar Tomasz Małek ★★★★★ 4 lata temu
  Polecałem usługi Atheny wiele razy i zawsze potem klienci dziękowali mi za trafne polecenie. Profesjonalne podejście, rzetelność i skuteczność, to są cechy, które wyróżniają tę kancelarię! Polecam gorąco!
 • Użytkownik Google ★★★★★ 4 lata temu
  Kancelaria bardzo profesjonalnie podchodzi do obslugi powierzonych spraw. Wreszcie Pani Mecenas przetłumaczyła mi język prawniczy na ludzki 🙂 Polecm!!!
 • Avatar Lukas Pawlik ★★★★★ 5 lat temu
  Pani adwokat prowadziła moją sprawę. Wykazała się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem.Jako klient czułem się wysłuchany i zrozumiany. Pani adwokat jest osobą o wysokiej kulturze osobistej, potrafiąca obronną ręką wyjść ze sporów i nieporozumień, … More które po drodze się zdarzały. Z czystym sumieniem polecam kancelarię Athena, a Pani adwokat dziekuję za wygraną sprawe!
 • Avatar Piotr Szlązak ★★★★★ 5 lat temu
  Najlepsza kancelaria jaką znam we Wrocławiu.
 • Avatar Kalina Kruszewska ★★★★★ 5 lat temu
  Jestem bardzo zadwolona z usług kancelarii Athena, najlepszej w mojej opiniii kanceralii we Wrocławiu. Pani Adwokat przemiła i bardzo profesjonalna osoba. Jestem jej dozgonnie wdzięczna za pomoc oraz wygranie sprawy, która dla mnie dawno … More wydawała sie byc przegrana. Z czystem sumieniem polecam 🙂
 • Avatar Michał Ślęzak ★★★★★ 5 lat temu
  Duże zaangażowanie oraz zainteresowanie.
  Działania skuteczne prowadzące do zakończenia zgodnie z oczekiwaniami.
  Wszystkie kwestie prawne przedstawione w sposób bardzo jasny oraz zrozumiały.
  Polecam.
 • Avatar Karolina Okulińska ★★★★★ 5 lat temu
  Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Rzetelne informacje o możliwościach wyjsca z problemu z kredytem frankowym. Polecam każdemu frankowiczowi.
  Bardzo miła obsługa. Klient obsługiwany w przyjaznym i zrozumiałym języku. Czas oczekiwania
  … More na wyjaśnienie sytuacji ograniczony do minimum.
 • Avatar Krzysztof Kościukiewicz ★★★★★ 4 lata temu
  Konkretnie, rzetelnie a co najważniejsze skutecznie. Polecam - najlepsza kancelaria prawna Wrocław i adwokat Wrocław.
 • Avatar Anna Olesiejuk ★★★★★ 5 lat temu
  Wspaniała obsługa w przyjaznej atmosferze. Pracownicy wykazali się popartą wieloletnim doświadczeniem wiedzą. Wytłumaczyli wszystko w prostych i zrozumiałych słowach dlatego polecam.
 • Avatar Małgorzata Klupieć ★★★★★ 5 lat temu
  Jestem bardzo zadowolona z usług kancelarii. Profesjonalna obsługa i skuteczność, bardzo dobry kontakt z klientem. Usługi kancelarii oferowane są na najwyższym poziomie! W 100% polecam oddanie swoich spraw w ich ręce! Dziękuję za pomoc … More i wsparcie.Gorąco polecam każdemu.
 • Avatar Marcin Jasianek ★★★★★ 6 lat temu
  Najlepsza kancelaria w mieście!
 • Avatar Tomasz Sartys ★★★★★ 5 lat temu
  Wielokrotnie korzystałem ja i moja rodzina, z pomocy i porady prawnej kancelarii Athena. Spotkania z Panią mecenas to jak "wizyta u lekarza rodzinnego", wszystko o nas wie i potrafi skutecznie pomóc. Dziękujemy.
 • Avatar David Sadowski ★★★★★ 5 lat temu
  Excellent service received from these guys hence can recommend them.
 • Avatar Andrzej Komaniecki ★★★★★ 5 lat temu
  Pełen profesjonalizm....mila obsługa...
 • Avatar Mariia Pavlishak ★★★★★ 5 lat temu
 • Avatar Ewa Sieniuta ★★★★★ 5 lat temu
  Profesjonalizm i zaangażowanie, polecam!

Napisz opinie