Wygrana z mBank S.A. o unieważnienie kredytu frankowego „Multiplan”

Wygrana z mBank S.A. o unieważnienie kredytu frankowego „Multiplan” 1024 683 Adwokat Wrocław - Katarzyna Gabrysiak

Kolejna wygrana naszej Kancelarii!

W dobrych nastrojach kończą wrzesień kolejni klienci Kancelarii Adwokackiej Athena we Wrocławiu. Dzięki postawie i zaangażowaniu naszych prawników, Sąd Okręgowy we Wrocławiu orzekł o nieważności umowy kredytu frankowego zawartego w 2007 roku. Opisywanym wyrokiem sąd zasądził na rzecz naszych klientów kwotę 134 811,56 zł oraz 44 483,08 CHF!

We wrześniu 2022 r. Kancelaria Adwokacka Katarzyna Gabrysiak, otrzymała kolejny satysfakcjonujący jej klientów wyrok. W sporze z mBank S.A., Sąd Okręgowy we Wrocławiu orzekł o nieważności umowy kredytu hipotecznego dla osób fizycznych „Multiplan”. Sąd w całości podzielił argumentację przedstawioną w pismach procesowych naszej Kancelarii i orzekł o nieważności umowy w całości. Rodzi to dla banku poważne konsekwencje, bowiem w omawianym wyroku Sąd orzekł, że bank ma zapłacić na rzecz naszego klienta:

  • 134 811,56 zł
  • 44 483,08 CHF

Ponadto bank – jako strona przegrywające proces – ma zwrócić powodowi koszty procesu w kwocie 11 817,00 zł. Cieszy nas również fakt, że sprawy frankowe prowadzone przez Kancelarię Adwokacką Katarzyna Gabrysiak potrafią trwać jedynie około roku. Tak krótki czas od złożenia pozwu frankowego do otrzymania korzystnego orzeczenia traktujemy jako komplement dla skutecznych działań naszej Kancelarii Adwokackiej. Szczególnie mając na uwadze informacje ile należy czekać na rozstrzygnięcie spraw frankowych.

wyrok SO Wrocław XII C 1558-21

Cieszy nas także, że w podobnym tonie względem prowadzonych przez nas spraw zapadają również wyroki w innych apelacjach. Warto zaznaczyć, że eksperci z naszej Kancelarii posiadają receptę na wygraną praktycznie ze wszystkimi bankami. Obsługujemy umowy kredytów frankowych zawieranych z różnymi bankami i posiadamy wiedzę dotyczącą wadliwości wszystkich typów umów kredytów frankowych. Powyższe wyroki potwierdzają także korzystną tendencję orzeczniczą w takich sprawach w całej Polsce.

Jeśli brałeś kredyt we frankach szwajcarskich, dolarze, lub Euro jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wygrywaniu sporów sądowych z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Kancelaria Adwokacka Wrocław Katarzyna Gabrysiak prowadzi z sukcesami sprawy z zakresu prawa bankowego od 2005 roku.

Jeśli masz problem z Twoim bankiem zapraszamy do współpracy. Prawie każdy kredyt denominowany w walucie CHF, US i EUR można unieważnić.

Skontaktuj się z nami!

Źródło zdjęcia: Pixabay.com